Medewerkers aan het woord

Ik vind het super om me zowel voor HLTsamen als voor Hillegom maximaal in te zetten

Ik krijg er energie van om de verbindende rol te hebben tussen de ambtelijke organisatie HLTsamen en de gemeente Hillegom in het bijzonder. Ik zie in de dagelijkse praktijk het effect van die verbinding. Samen zetten we daarbij mooie stappen.

Constance Baauw, Gemeentesecretaris Hillegom/ Directeur HLTsamen

Werken in een dynamische organisatie vol kansen maakt verschil!

Na mijn HBO-opleiding ben ik de wereld van financiën ingerold. Eigenlijk vanaf dag één met de gedachte; ‘Dit is tijdelijk. Later zoek ik de baan die ik écht leuk vind.’ In mijn vrije tijd deed ik van alles en nog wat. Van het musiceren in een coverband en het schrijven en uitgeven van een boek tot het runnen van een kleinschalig onderzoeks- en adviesbureau. M’n baan binnen financiën hing er in feite een beetje bij.

Rond mijn 30e merkte ik dat het flink lastig was geworden om nog uit de financiën te stappen. Daarin had ik ervaring. In andere vakgebieden niet. Ook de in mijn avonduren behaalde universitaire master richting strategie en advies bleek niet direct de sleutel voor de overstap naar een adviesfunctie. Bij HLTsamen werd ik afgewezen op zo’n functie. Een dag na de afwijzing belde P&O me. Of ik niet bij de afdeling financiën wilde komen werken. Wéér financiën. Ik twijfelde. Omdat de organisatie mij erg aansprak, ben ik toch op het aanbod ingegaan.
Het bleek een schot in de roos. Na een bijzonder leuk en leerzaam jaar kreeg ik een heel mooie kans. Een baan in de informatisering als strategisch adviseur!

Sander Koops, Strategisch adviseur I&A

Leren & ontwikkelen: bij HLTsamen is veel mogelijk!

De ontwikkeling van onze organisatie is in volle gang. Wij werknemers zijn die organisatie natuurlijk. Voor ons dus volop kansen om ons te ontwikkelen. We krijgen veel ‘in company trainingen’ aangeboden. De juridische trainingen, gegeven door onze collega’s van Juridische Zaken en de workshop ‘werken in een bestuurlijke en politieke omgeving’, gegeven door één van onze gemeentesecretarissen vond ik persoonlijk echt de krenten in de pap.

Er is ook veel aandacht voor persoonlijke ontwikkeling. Je kunt coaching aanvragen. Of een training persoonlijke ontwikkeling doen. Intervisie staat nog op mijn wensenlijstje.
Verder ga ik zeker twee keer per jaar naar een congres of bijeenkomst in het land om mijn inhoudelijke kennis op peil te houden of bij te spijkeren. Hierdoor hou ik plezier in mijn werk en kan ik blijven bijdragen aan de ontwikkeling van HLTsamen.

Mariska Roos, Senior beleidsmedewerker onderwijs

De dynamiek en afwisseling van het werk houden mij gemotiveerd

Ik heb de kans gekregen om als projectleider aan de slag te gaan. Ook ben ik onderdeel van projectgroepen en een sparring partner voor collega’s. Dat zijn verschillende rollen die elk om een eigen invulling vragen. De ontwikkelingsmogelijkheden en het boeiende
werk binnen HLTsamen houden mij gemotiveerd.

Florianne Reisch, Beleidsmedewerker Economie, Recreatie & Toerisme

“Interne Communicatie in het wild ervaren bij HLTsamen!’’

Cheyenne heeft in haar derde jaar op de Haagse Hogeschool de minor Interne communicatie gevolgd. Door deze minor kwam zij erachter dat zij de interne organisatie het meest interessant vindt. Daarom zocht zij een stageplek waar interne communicatie centraal staat, en die met haar scooter prima aan te rijden is. Zo kwam ze terecht bij HLTsamen bij team Communicatie.

Cheyenne is nu aan het eind van haar stageperiode en de stageplek heeft haar verwachtingen overtroffen! Het was vanaf het eerste moment een warm bad. Zij voelt zich absoluut geen stagiair, meer medewerker. Bij HLTsamen mag zij meedenken, meepraten en mee-adviseren. Kers op de taart van haar stageperiode: Cheyenne gaat ook afstuderen bij HLTsamen!

“HLTsamen is een superleuke werkgever! Als er bij team Communicatie een baan vrijkomt als ik afgestudeerd ben, solliciteer ik zeker! Ik kan het iedereen aanraden om hier stage te lopen.’’

Cheyenne Vlottes, stagiaire Interne Communicatie
Ga naar het begin